Tábor Zábavička 2021 – Marvel


Termín: 4.7.2021 – 17.7.2021

Cena: 5900Kč - doprava z Havl. Brodu
6100Kč - doprava z Prahy

Poskytujeme sourozeneckou slevu

Cena zahrnuje dopravu, ubytování, stravu 5x denně + pitný režim, pojištění, výlet, programové a materiální zabezpečení dětí.


Program tábora:

V letošním roce se celotáborová hra odehraje v duchu Marvelu, kde vás čeká spoustu zábavných i akčních etapových her. Jsou pro vás připravené také různé a oblíbené klasické táborové činnosti a hry, stezka odvahy (nepovinná), noční bojová hra, diskotéky, táborák, koupání, celodenní výlet.

Kam se letos jede:

Rekreační středisko Meziříčko se nachází u obce Měřín, mezi městy Jihlava a Velké Meziříčí. Je umístěno u rybníka a navazují na ně rozsáhlé jehličnaté lesy. Středisko je vybaveno čtyřlůžkovými chatkami. Jídelna, sociální zařízení a společenská místnost jsou ve zděných budovách. Středisko má několik kvalitních hřišť (volejbal, kopaná, košíková, tenis, stolní tenis), půjčovnu sportovních potřeb a loděk. Mezi chatkami jsou asfaltové cesty. Dětem bude poskytována strava 5x denně (snídaně, oběd, svačina, večeře a 2. večeře) Samozřejmostí je pitný režim. Stravu zajišťuje kuchyně umístěná v RS Meziříčko. O děti se starají zkušení vedoucí, hlavní vedoucí je držitelem certifikátu MŠMT. Zdravotnický dozor zajišťuje zdravotní sestra, která má s touto prací bohaté zkušenosti. V případě nutnosti je lékařská péče zajištěna lékaři z Jihlavy případně Velkého Meziříčí.

Rekreační středisko

Fotografie

Kdo tábor pořádá:

Více informací o Zábavička, zapsaným spolku a o vedoucích tábora naleznete v sekci O nás

Další informace:

Přihlášku na LDT Zábavička 2021 je možno stáhnout z našich webových stránek nebo vám ji na požádání zašleme e-mailem nebo poštou.

Podrobné informace o časech a místě odjezdu autobusů, o možnostech úhrady tábora a další doplňující informace vám zašleme, na základě přijaté přihlášky, poštou na přelomu dubna a května. Pokud přihlášku zašlete později (v květnu) budou vám informace zaslány obratem. Prosíme však o co nejrychlejší odeslání přihlášky, nejlépe do konce dubna.

Další doplňující informace vám ochotně poskytne hlavní vedoucí Martina Čeledová telefonicky či e-mailem.Tel.: 607220028

Email: Standerova.M@seznam.cz

Adresa pro odeslání přihlášky:

Martina Čeledová
Nušlova 2269/3
15800 Praha 5 - Stodůlky