Tábor Zábavička 2024 – Po stopách pirátů


Termín: 30.6.2024 – 13.7.2024

Cena: 7900 Kč (doprava z Prahy)
7700 Kč ( doprava z Havl. Brodu)

Poskytujeme sourozeneckou slevu 300,-Kč na dítě.

Cena zahrnuje dopravu, ubytování, stravu 5x denně + pitný režim, pojištění, výlet, programové a materiální zabezpečení dětí.


Program tábora:

V letošním roce se celotáborová hra odehraje v duchu pirátů , kde vás čeká spoustu zábavných i akčních etapových her. Jsou pro vás připravené také různé a oblíbené klasické táborové činnosti a hry, stezka odvahy (nepovinná), noční bojová hra, diskotéky, táborák, koupání, celodenní výlet.

Kam se letos jede:

Rekreační středisko Křížanov se nachází u obce Křižanov, u města Velké Meziříčí. Je umístěno u rybníka a navazují na ně rozsáhlé jehličnaté lesy. Středisko je vybaveno čtyřlůžkovými chatkami i vícelůžkovými chatami. Jídelna, sociální zařízení a společenská místnost jsou ve zděných budovách. Středisko má několik kvalitních hřišť (volejbal, kopaná, košíková, tenis), půjčovnu sportovních potřeb.

Dětem bude poskytována strava 5xdenně (snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře ) Samozřejmostí je pitný režim. Stravu zajišťuje kuchyně umístěná v RS Křižanov. O děti se starají zkušení vedoucí, hlavní vedoucí je držitelem certifikátu MŠMT. Zdravotnický dozor zajišťuje zdravotní sestra, která má s touto prací bohaté zkušenosti. V případě nutnosti je lékařská péče zajištěna lékaři z Jihlavy případně Velkého Meziříčí.

Rekreační středisko

Kdo tábor pořádá:

Více informací o Zábavička, zapsaným spolku a o vedoucích tábora naleznete v sekci O nás

Další informace:

Přihlášku na LDT Zábavička 2024 je možno stáhnout z našich webových stránek nebo vám ji na požádání zašleme e-mailem nebo poštou.

Podrobné informace o časech a místě odjezdu autobusů, o možnostech úhrady tábora a další doplňující informace vám zašleme, na základě přijaté přihlášky, e-mailem cca na přelomu dubna a května. Pokud přihlášku zašlete později (v květnu) budou vám informace zaslány obratem. Prosíme však o co nejrychlejší odeslání přihlášky, nejlépe do půlky května.

Další doplňující informace vám ochotně poskytne hlavní vedoucí Martina Čeledová telefonicky či e-mailem.Tel.: 607220028

Email: zabavicka1@seznam.cz

Adresa pro odeslání přihlášky:

Martina Čeledová
Nušlova 2270/5
15800 Praha 5 - Stodůlky